نظرات موکلان ویزاپدیا

در این صفحه نظر بعضی از دوستانی که از طریق ویزاپدیا خدمات مهاجرت دریافت کرده‌اند را مشاهده می‌فرمایید.


visapedia-shadi-zolghadr

تجربه ی مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم با کمک ویزاپدیا، برای من، شادی ذوالقدر، و همسرم، محمدرضا رفیعی، تجربه ای بی‌نظیر بود. اقدامات ایشان برای کمک به ما در بدست آوردن پی‌آر کانادا از طریق برنامه BCPNP بی‌قیاس بود. از ابتدای پروسه، راهنمایی‌های دقیق و تخصصی آقای ثقفی در هر مرحله، به ما اطمینان داد که بهترین اقدام را برای موفقیت در گرفتن پی آر انجام می‌دهیم.

ایشان با مهارت و دقت خود، همواره پاسخگوی سوالات ما بودند و ما را در هر گام از این مسیر، با اطمینان و آرامش هدایت می‌کردند. سپاس از ویزاپدیا و اقای ثقفی عزیز برای همه کمک‌ها و همراهی‌شان.
شادی ذوالقدر


visapedia-bijan-esfandiari

بنده بيژن اسفندياري و همسرم آذر خاكسار هر دو بازنشسته ( بنده از شركت مپنا همسرم از دانشگاه علوم پزشكی شيراز) از client های جنب ثقفی بوديم.

ايشان با تلاش هاي دلسوزانه وصف ناپذيري براي بنده و همسرم در خواست ويزاي توريستی فرمودند با اينكه مورد بنده بسيار سخت و پيچيده بود جناب ثقفی عريز با ان ويژگيهای مثال زدنيشان دلسوزانه و پيگيرانه موفق به دريافت ويزا براي ما شدند. بنده از دوستی با ايشان بسيار به خود ميبالم.

برايشان آرزوي موفقيت دارم.
بیژن اسفندياری


visapedia-fariborz-yaghoubi

ما یک خانواده ۴ نفری هستیم که توسط آقای دکتر ثقفی و تیم ویزاپدیا به کانادا (ونکوور) مهاجرت کرده ایم. بدلیل شرایط غیر معمولی که داشتیم، از جمله سن ۵۰ سال بنده و همسرم (موکل اصلی) و نیز اتمام زمان اقامت دائم قبلی من که مربوط به سال ۲۰۰۳ بود، راه های مهاجرتی بسیار محدودی داشتیم. با وکلای متعددی جلسات حضوری و غیر حضوری داشتیم اما تنها ایشان پرونده ما را پذیرفتند و با بهترین و مطمئن ترین راه ممکن، ما را با اقامت دائم به کانادا آوردند.

آقای دکتر ثقفی ویژگی های مثبت بسیاری دارند اما شاید مهمترین آنها را بتوان در این ۳ مورد خلاصه کرد:

۱- صداقت؛ همیشه حقیقت را به ما می گفتند و از ارائه راهکارهای غیرعملی و پعده های غیر واقعی و فریبنده خودداری می کردند.
۲- دانش و تجربه بالا: به تمام قوانین مسلط و به روز بودند و همه جوانب راهکارهایشان را می دانستند و به ما هم اعلام می کردند.
۳- صبر و تحمل بسیار زیاد؛ در مقابل خواسته های عمدتاً عجولانه ما و شرایط کاری اداره مهاجرت کانادا، به خصوص که روند اجرایی پرونده ما در زمان کرونا و آغاز جنگ روسیه و اکراین بود، ایشان همیشه ما را به صبر و تحمل و عدم انجام کارهای نا مفید تأثیر گذار در پرونده توصیه می کردند و خیلی خوشحال هستیم که به سفارشات ایشان توجه کردیم.

از منظری دیگر، بنده با ضرس قاطع عرض می کنم که شخصیت ایشان قطعاً مورد وثوق بسیاری از هموطنان ما که تمایلی به انجام کارهای اصولی و با منافع طولانی مدت ندارند، نیست.

با درود
فریبرز بعقوبی وایقان


visapedia-dr-salahi

دکتر صلاحى هستم، از طريق سرمايه گذارى براى مهاجرت كانادا اقدام كردم، كه با تلاش و پيگيرى هاى مداوم و دلسوزانه جناب دكتر ثقفى موفق به دريافت PR براى خودم، همسرم و دخترم شدم. در اينجا صميمانه از ايشون و تيم همراهشون تشكر و قدردانى ميكنم.
دکتر صلاحی